Naše firma VTPE Servis s.r.o. se zabývá všemi službami a údržbou zajišťující bezproblémový chod bytových fondů družstev, společenství vlastníků jednotek nebo firem. Klademe velký důraz na to oslovovat a zajišťovat svými službami i jednotlivce nebo dané menší subjekty a firmy, které se na nás v poslední době stále častěji obracejí.

Poskytujeme jim stejnou kvalitu nabízených služeb a neděláme rozdíly mezi velkými nebo malými zakázkami. V tom se lišíme od naší konkurence. Záleží nám na každém našem zákazníkovi bez ohledu na jeho velikost nebo šíři jeho objednávky.

Své služby nabízíme především v oborech voda, topení, plyn a elektro. Jedná se o běžné opravy přes rekonstrukce až po největší generální opravy všeho druhu. K rekonstrukcím či generálním opravám nabízíme zpracování položkového rozpočtu, v případì potřeby i projektové dokumentace. V těchto oborech nabízíme práce vykonávané našimi vlastními, odborně vyškolenými, pracovníky, s dlouholetou praxí v oboru.

Rovněž jsme schopni zajistit práce v oborech zámečnictví, stolařství, malířství, natěračství, zednické práce, opravy střech, apod. To vše zajišťujeme přes naše odzkoušené dlouholeté partnery. V rámci služeb nabízíme pro naše smluvní partnery držení nepřetržité havarijní služby 24 hodin denně.

Jsme držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2009